Kullanım Koşulları

1. Web sitesi yasal uyarı

Bilgilendirme

DXN internet sitesi DXN tarafından hazırlanmış bilgi, veri, belge, politika, prosedür, yönerge ve görseller içermektedir (bundan böyle «Bilgi» olarak anılacak). Bilgiler içinde DXN tarafından onaylanmamış veya desteklenmeyen, dolayısıyla DXN'nin politikaları, prosedürleri, standartlarını veya yönergelerini yansıtmayabilecek çeşitli üçüncü şahıslardan elde edilmiş bilgiler («üçüncü şahıs bilgileri») bulunabilir.

Bu site içinde yer alan bilgi ve üçüncü şahıs bilgileri gereken özenle sunulmuştur, yayın tarihinde doğru ve gerçeğe uygun kabul edilmiştir. Ancak, DXN istediği zaman bildirimde bulunmaksızın Bilgiyi değiştirme, düzeltme ve iyileştirme hakkını saklı tutar.

Bilgi, teknik hatalar hata veya yazım hataları içerebilir, dolayısıyla, DXN, bilgilerin veya üçüncü şahıs bilgilerinin hata veya noksanlardan ari olduğunu beyan veya garanti etmez. DXN bir kullanıcı tarafından herhangi bir şekilde yorumlanan ve kullanılan Bilginin ve üçüncü şahıs Bilgisinin doğruluğu, geçerliliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmez.

Bu yayının hiçbir bölümü önceden DXN'in yazılı izni alınmadan herhangi bir şekilde çoğaltılamaz veya başka bir kişiye iletilemez. Kullanıcılar işbu belgeyle aşağıdakileri kabul ederler:

Ticari Markalar

Tüm ticari isimler, ticari markalar, hizmet isimleri, ürün isimleri, ürün bilgisi, URL, internet sitesi adresleri, logolar, tasarım veya semboller DXN'nin mülkiyetindedir. DXN, yetkili DXN şubeleri ile stokçular haricinde bunların DXN'in ön yazılı izni olmadan herhangi bir amaçla veya herhangi bir kişi tarafından kullanımına izin vermez.

Garanti Reddi

DXN hizmetin her zaman, kesintisiz veya hatasız olarak verilmesini garanti etmez ve bundan sorumlu değildir. İçerikler, haberler, bilgi ve diğer materyallerin yayılmasında gecikmeler, noksanlar, kesintiler ve hatalar olabilir.

DXN virüsler ve diğer yıkıcı unsurların internet sitesine girmesini engellemek için makul adımlar atacaktır. Ancak, DXN bunlarla sınırlı olmaksızın bilgisayar virüsleri, bilgisayar korsanları ve diğer teknik sabotajlardan ari olmasını sağlamaktan sorumlu olmayacağı gibi bunu garanti etmeyecektir.

2. Diğer DXN Harici Yetkili İnternet Sitelerinden Bağlantılar

Üçüncü şahıslara ait olan ve bunlar tarafından işletilen DXN harici yetkili internet siteleri DXN resmi internet sitesine bağlantı içerebilir. DXN resmi internet sitesine yapılan bir bağlantı DXN'nin içerik, kullanımı ve bu DXN Harici yetkili internet siteleri üzerinden sunulan ürün ve hizmetleri onayladığı veya bunlardan dolayı sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Bu bağlantı kullanılarak, DXN' nin söz konusu DXN Harici resmi internet sitelerindeki eylemler, içerikler, erişim, gizlilik politikaları, ifade edilen görüşler, bulunulan beyanlar, verilen hizmetler, satışa konulan mallar veya verilen bağlantılardan sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul ve ikrar ediyorsunuz.