Hakkımızda

DXN Şirket Geçmişi

DXN, prestijli Indian Institute of Technology mezunu Datuk Lim Siow Jin tarafından kurulmuştur. Datuk Lim mantarın insan sağlığı üzerindeki faydalarını araştırarak ticarete atıldı. Büyük ilgisi ve bitmez tükenmez çabaları Ganoderma veya Lingzhi'nin potansiyelini en yüksek seviyede kullanmaya motive ederken 1993 yılında DXN'in kuruluşu ile insan sağlığı ve refahı bakımından Bitkilerin Kralı olarak tanınmasına vesile olmuştur.

DXN' nin temel faaliyetleri arasında gıda katkı maddelerinin yetiştirilmesi, üretimi ve pazarlanması gelmektedir. Merkezi Malezya'da olmasına karşın dünya çapında faaliyetleri olan şirket Ganoderma alanındaki faaliyetleri ile tanınmaktadır. Ürün grupları arasında beslenme katkı maddeleri, yiyecek ve içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ve kozmetik, ev ürünleri ile su arıtma sistemi yer almaktadır. 1993 yılında kurulduğundan bu yana, DXN 'One Dragon One World One Market and One Mind' (Tek Ejder Tek Dünya Tek Pazar ve Tek Zihin) konseptini sürdürmektedir. Bu güçlü konsept sayesinde, DXN yıllar içinde sürekli büyümeyi yakaladı. 30 Eylül 2003 tarihinde DXN Holdings Berhad Bursa Malaysia'nın ana kurulunda kote edildi. DXN 27 Aralık 2011 kurucunun devralma teklifi nedeniyle borsa kotundan çıkarıldı.

DXN Holdings Berhad, DXN Grup'un yatırım holdingi ve yönetim şirketidir. DXN' nin kalite konusundaki büyük özeni çeşitli sağlık ve iş teşkilatından birçok sıra dışı ödül ve takdir kazanmasını sağladı. Sağlam temeli ve sürdürülebilir gelişmesinin yanında, DXN hızla emlak, bilgi teknolojisi, v.s. gibi başka ticari faaliyet alanlarına geçi yaptı . Ana işi olan ağ pazarlamada, DXN' nin hızlı küresel büyümesi dünya çapındaki üyelerinde görülen muazzam artış ve kilit stratejik yerlerdeki ayak izinin büyümesi ile uluslararası anlamda takdir görmektedir. Dünya çapındaki 16.4 milyonu aşkın kayıtlı distribütörleri ile DXN Ganoderma ürünlerindeki dünya liderliği konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Our Office

DXN Türkiye

1 Mart 2016 DXN tarihindeki yeni bir kilometre taşıdır. Türkiye' deki resmi şube kapılarını açtı ve ürün alımı, üye kaydı ile iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi bakımından distribütörlerine müthiş hizmetler sunma konusunda çok daha fazla çaba gösterme kararlılığıyla faaliyetlerine başladı.

DXN Türkiye, pazar payını güçlendirmeye, agresif şekilde pazara girmeye ve Güney Doğu Avrupa Ülkelerindeki iş fırsatını keşfetmeye devam edecektir.

Kurucu

Our Office

DXN, ünlü Indian Institute of Technology mezunu Datuk Lim Siow Jin tarafından kurulmuştur. Datuk Lim in mantarlara ve insan sağlığı ile olan ilişkilerine karşı derin bir ilgisi var.

20 yıllık özenli araştırma ve bilimsel analiz sonucu, Datuk Lim Ganoderma veya Lingzhi'nin belirli faydaları ile insan sağlığı üzerindeki etkilerini keşfetti. Lingzhi'nin önemini ve sağlık üzerindeki faydalarını fark eden Datuk Lim bu mucizevi bitki hakkındaki bilgisini arkadaşları ve meslektaşları arasında paylaşmaya başladı, böylece onlar da kendisinin iyi sağlığa olan tutkusunu paylaştılar.

Datuk Lim o noktada kalmadı. Bu mucizevi bitkinin faydalarını daha fazla insanın öğrenmesi ve bunlardan faydalanması için bir şirket kurması gerektiğini düşündü. 1993 yılında, Datuk Lim'in rüyası Kedah, Malezya' da DXN'i kurduğunda gerçeğe dönüştü.

 • 2001
  • Kedah Sultanı tarafından BKM ödülü, Malezya
  • En iyi 10 seçkin Çinli genç, Gençlik Derneği Kedah, Malezya
 • 2002
  • Milenyum Ödülü
   Dünya barışı ve dostluğuna bütünsel sağlık ve şifa ile sadakatli taahhüdünün tanınması için Uluslararası Barış Eğitimciler Derneği tarafından, fiziksel olarak sağlıklı, zihinsel olarak güçlü ve sosyal olarak geliştirilmiş bir toplumun teşvik edilmesi amacı ile verilmiştir.
  • Örnek alınacak Humanizmi, barış için göstermiş olduğu yoğun gayretler ve 1953 de Nobel Ödülü'ne layık görülen Albert Schweitzer gibi engin sevgisini yaşatması sebebiyle Pozitif Yaşam Vakfı tarafından, Albert Schweitzer ödülüne layık görülmüştür.
  • Yang Dipertura Negeri Melaka tarafından DSM ödülü, Malezya
  • Yeni Milenyum Hekimi Ödülü Alternatif Tıp Araştırma Enstitüsü (Kanada)
   tarafından verilmiştir. Datuk Lim bu nişanı sağlık ve insanların iyiliği için yaptığı çalışmalar için kazanmıştır.
  • Fahri Misafir Profesör Olarak Atanma Belgesi (Doğal İyileşme & Gano Terapi)
   Uluslararası Alternatif Tıp Açık Üniversitesi tarafından verilmiştir
  • Dünya Sağlık, Çevre ve Barış Vakfı Dostluk Belgesi
   Dünya Sağlık, Çevre ve Barış Vakfı tarafından verilmiştir.
 • 2005
  • Kedah Sultanı tarafından Dato' Setia DiRaja Kedah (DSDK) ödülü, Malezya
  • Rahibe Teresa Uluslararası Ödülü 2004
   Tüm Hindistan Azınlık ve Zayıf Kesimler Konseyi himayesinde Rahibe Teresa International & Millennium Ödül Komitesinden alınmıştır.
 • 2007
  • Ticaret Liderleri Kulübü ve OFICE, Cenevre, İsviçre Editörlerinden "Küresel Kalite Yönetimi" Altın Rozeti"
 • 2010
  • DXN CEO'su, Datuk Lim Siow Jin, "Öncü İşletme Liderleri Ödülü 2010" da Önde Gelen İş Lideri Ödülü'ne layık görüldü
  • Dünya Çapında Barış Derneği tarafından Barış Derneği'nin Onursal Danışmanı,
   Evrensel Barış ve Uyum için Küresel Sivil Organizasyon ve Birleşmiş Milletler ve çeşitli kurumlarıyla birlikte dünya barış, uyum, hoşgörü, şiddet önleme, uluslararası anlayış ve işbirliğinin fikir ve ilkelerinin tanıtılması ve teşvik edilmesi için çalışmalar yapılmıştır.
  • Barış Toplumu tarafından İnsanlığa Hizmet İçin Mükemmeliyet Ödülü Dünya çapındaTopluma yapılan olağanüstü katkılarından dolayı verilmiştir.
  • Profesör düzeyinde AKADEMİK DOST
   Derecesi fahri ödülü Fransa TOULOUSE ULUSLARARASI YAŞAM EVREN DOĞA BİLİM AKADEMİSİ tarafından verilmiştir
  • Marka Bilim Adamı Ödülü
   Pakistan Başbakanı Yusuf Raza Gilani tarafından Datuk Lim Sow Jin Yılın Marka Bilim Adamı ödülüne layık görüldü. ( DXN Pakistan Ülke Müdürü Zarif Ahmed, Datuk Lim Sow Jin adına ödülü aldı.
 • 2012
  • Sağlık ve zindelik alanındaki üstün katkılarından dolayı 6. Uluslararası Tedavide Ayurved ve Tamamlayıcı Sistemler Konferansı'nda “Tathagat Uluslararası Mükemmellik Ödülü 2012”.
 • 2019
  • Panglima Jasa Negara (PJN) Award from the 16th Yang di-Pertuan Agong of Malaysia, which carries the title of Datuk.
 • 2023
  • Tokoh Kebajikan Negara 2023 award at the Majlis Malam Simfoni Kasih 2023.

DXN Konsepti

Tek Ejder

Tüm süreç - işleme, yetiştirme ve pazarlama - sadece Şirket tarafından sıkı kalite kontrol altında yapılmaktadır.

Tek Dünya Tek Pazar

Her distribütör, tek üyelikle dünya çapında bonus sahibidir.

Tek Zihin

Şirket ve distribütörler, DXN işini yapmak için tek zihin olarak düşünürler.

DXN Felsefesi

DÜŞÜK FİYAT, YÜKSEK KALİTE; DİKKAT ÇEKMEDEN, YÜKSEK GELİR.

Felsefemiz - düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler sunmak, yüksek gelir elde ederken dikkat çekmemeye çalışmak - doğrudan satışta idealdir. Bu sistem her kesimden her insanın eşit olarak erişebileceği bir sistemdir. Ücretsiz işletme sistemimiz herkesin daha büyük maddi bağımsızlığın kapılarını açan kişisel başarıları elde etmelerini mümkün kılmaktadır. Daha da önemlisi, ürünlerimizi tüketerek sağlıklarını iyileştiren birçok insan ürünlerimizin faydalarına tanıklık etmektedir. Bizim felsefemiz ağ pazarlaması sektöründeki başarımızın üzerine bina edildiği temeldir.

DXN Ganoderma

 • Karaciğer Gano

  Kimshen Gano

  Kalp Gano

  Beyin Gano

  Tavuskuşu Gano

  Ruyi Gano

 • Geyik Boynuzu Ganodermanın büyümesi (6 Hafta)

  Orta düzey büyüme seviyesi(10 Hafta)

  Orta düzey büyüme seviyesi(12 Hafta)

  Yetişkin seviye (16 Hafta)

 • Organik ortam olarak kullanılan materyal.

  Bu organik içerik polietilen torbaların içine doldurulur. Plastik kapaklar ile polietilen torbalar kapatılır.

  Polietlien torbalar steril olmaları için sterilizasyon makinesinin içine yerleştirilir.

  Yüksek teknoloji sterilizasyon makinesi

  İstenmeyen materyallerin polietilen torbaların içine girmesini önlemek için sıkıştırma yöntemi uygulanır.

  Taze ve besin açısından yüksek Ganodermanın harmanlanması

 • Kapsül üretimi otomatik makineler ile yapılır.

  Kapsülün temiz olduğuna emin olmak için cilalama süreci uygulanır.

  Kapsüllerin şişeye yerleşmesi

  Şişelerin kapaklarının mühürlenmesi

  Benzersiz bir kimlik ve ürün kontrolünü sağlamak amacıyla şişe etiketlenmesi

  Tüm ürünlerin üretim ve son kullanma tarihi etiketlenmesi

  Dağıtıma hazır bitmiş ürünler